Селектор фудбалске репрезентације Хрватске Златко Далић изјавио је данас пред утакмицу трећег кола Светског првенства да његова екипа није била на свом нивоу у досадашњем делу такмчења, као и да очекује да ће против Гане одиграти боље.

Коментари (0)