ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде су се овог јутра упутили ка Аустрији, где ће се до 5. јула припремати за предстојећу сезону, у којој ће бранити дуплу круну и борити се за лигашку фазу Лиге шампиона.

Коментари (0)