ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су Руси урадили на пријатељском мечу (ВИДЕО)
НЕМИЛЕ сцене нам долазе из нама драге Русије!
Фото: АП
Наиме, огромним скандалом завршен је пријатељски меч између екипа Крила Совјетов и Камаза. Чак екипе нису привеле утакмицу крају због масовне туче.
Иначе, утакмица је од самог почетка била груба, већ у 29. минуту дефанзивац Самаре Доминик Ороз добио је жути картон због фаула у свом казненом простору, чиме је поклонио пенал противнику.
Камаз је повео поготком Владислава Давидова, а фудбалер Криља је пет минута касније направио прекршај за други жути картон и морао је да напусти терен.
Тиме инциденти нису завршени. У 44. минуту играч Самаре Николај Расказов се у борби за лопту у ваздуху сударио са везистом Казањаца Амацем Ревазовим. Овај је нешто добацио противнику, након чега је Расказов у стилу Зинедина Зидана главом ударио ривала и разбио му лице.
Ревазов је пао на траву, саиграчи су дотрчали да га заштите, а једног од њих Николај је покушао да удари десним крошеом. Уследила је туча.
После обрачуна црвене картоне добили су сам Расказов, његов саиграч Максим Витјугов и један фудбалер гостујуће екипе. Донета је одлука да се утакмица не настави.
Све у свему ружне сцене са фудбалских терена.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
РОНАЛДО НЕ НАМЕРАВА ДА ЗАВРШИ КАРИЈЕРУ! Кристијано хоће са Португалом и на ЕУРО 2028
09. 07. 2026. у 20:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)