ТРЕСЕ СЕ БАЛКАН! Лионел Меси се враћа у Европу и то где
ФУДБАЛСКИ земљотрес!
FOTO: Tanjug/AP
Галатасарај је поново успоставио контакт са Лионелом Месијем, уз јасне услове Аргентинца да игра само 12 домаћих мечева у Истанбулу, без путовања.
Турски великан је, према наводима из клуба, реактивирао преговоре са Лионелом Месијем и тестира могућност реализације специјалног пројекта који би трајао четири месеца. Разговори су у току и напредују убрзаним темпом, а акценат је стављен на прецизно дефинисане услове потенцијалног договора.
Меси је поставио јасан оквир: не жели да путује на гостујуће утакмице и био би спреман да наступи искључиво у 12 домаћих мечева који се играју у Истанбулу. Управо ти услови представљају основу актуелних разговора између две стране.
Идеја Галатасараја је краткорочни аранжман који би омогућио Аргентинцу да задржи такмичарски ритам без додатног физичког оптерећења, док би клуб добио историјско појачање за кључни део сезоне. У клубу верују да је овакав модел изводљив и да би могао брзо да добије конкретну форму.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
ТРЕНЕР ПАРТИЗАНА НИЈЕ МОГАО ВИШЕ ДА ЋУТИ! Ево шта се дешава са Џабаријем Паркером
02. 02. 2026. у 11:54
КАКАВ ОБРТ! Биће и дочек и Томпсон, Влада Хрватске подржала усташке оргије
02. 02. 2026. у 11:02
"Е, МОЈ ЗАГРЕБЕ!" Због Томпсона га најурили из Србије, а сад би опет да хушка
02. 02. 2026. у 10:49
РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: "Вучица" иде на ноге традиционално повољном противнику
Након што су оверили пласман у осмину финала Лиге Европе, фудбалери Роме враћају фокус на Серију А и вечерас гостују Удинезеу, традиционално повољном ривалу за "вучицу" (20.45).
02. 02. 2026. у 08:00
КАРЛОС АЛКАРАЗ ОВО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Ево шта му је Новак Ђоковић послао после финала Аустралијан опена 2026!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 нису биле какве се Србија надала, Новак Ђоковић је изгубио од Карлоса Алкараза, али је потом изненадио Шпанца када су се рефлектори на Род Лејвер арени угасили.
01. 02. 2026. у 18:47
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)