ПОСЛЕДЊИ ИСПРАЋАЈ: Ево када и где је комеморација, а када сахрана Милорада Косановића
Умро је Милорад Косановић, фудбалски тренер који је обележио претходне деценије српског фудбала, а ФК Војводина је обавестио јавност о датуму и месту сахране и, претходно, комеморације.
ФОТО: ФК Војводина
У саопштењу новосадских црвено-белих се наводи следеће:
"У петак комеморација поводом смрти Милорада Косановића
Последњи испраћај Милорада Косановића биће одржан у петак, 9. јануара 2026. године.
Комеморација, у организацији Фудбалског клуба Војводина, почиње у 12 часова у Конгресној сали Новосадског сајма, у улици Хајдук Вељкова 18.
Након тога, опело ће бити служено у 15 часова на Градском гробљу у Новом Саду, у улици Руменачка 65, док ће капела бити отворена од 14 часова".
Милорад Косановић / ФОТО: Н. Параушић
Подсеитмо, Милорад Косановић преминуо је баш на свој рођендан.
Миодраг Косановић - биографија
Косановић је рођен 4. јануара 1951. године у Шидским Бановцима. Он је у каријери играо за Борово, Пролетер, Војводину, Кикинду и Нови Сад.
Чувени "Косан" је, између осталих, тренирао Војводину, али и Борац, Црвену звезду, Вухан, Далијан, Олимпију из Љубљане, Нови Пазар, Радник, Напредак, Раднички из Ниша, Младост из Лучана, селекцију Малте, као и младу репрезентацију Србије и Црне Горе (У21).
Подсећање: Ин мемориам - Синиша Михајловић
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ БАЈКЕ: Зверев стаје на пут најлепшој причи Вимблдона
АРТУР Фери освојио је срца многих љубитеља тениса широм света сјајним наступом на Вимблдону, али верујемо да ће се његова авантура данас окончати пошто ће са супротне стране мреже на "Централном терену" бити моћни Саша Зверев (14.30).
10. 07. 2026. у 12:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)