ЊЕГОШ ПЕТРОВИЋ РАЗОЧАРАН: Жао ми је што су људи дошли, шокиран сам дешавањима у Хумској
Фудбалери Партизана су у меч 11. кола Суперлиге Србије на свом стадиону пред више од 15.000 навијача славили против Војводине, а коначан резултат је био 1:0.
ФК Црвена звезда
После утакмице се огласио капитен Новосађана Његош Петровић, који је поделио разочарање због свега што се догодило на стадиону у разговору за Меридиан Спорт.
- Дошли смо да се реванширамо за пораз из претходне сезоне. Екипа Партизана на челу са тренером Благојевићем ради невероватне ствари. Играју модеран фудбал. Очекивали смо лепу утакмицу, да се надигравамо, боримо тренутно око друге позиције. Веома сам се радовао овој утакмици. Партизан слави велики јубилеј. Мислио сам да ће бити прелепа атмосфера, да ћемо сви заједно уживати… Нека бољи победи — то је била моја мисао уочи меча, рекао је Петровић.
Капитен Војводине затим је додао да је остао без речи због свега што се догодило:
- Не знам шта бих више рекао, сем да ми је жао ове деце и људи који су дошли да гледају утакмицу. Не умем да објасним ово што се десило. Шокиран сам због свега виђеног. Остаје жал због тога, али Боже мој. Никада нисам играо дужу утакмицу. Једино што ми је да апелујем да се овакве ствари не понављају, заиста никоме не иду у прилог. Највише ми је криво због наших и њихових навијача који су заиста дошли да гледају меч. Жао ми је што барем бод нисмо извукли. Свакако сам поносан на све моје саиграче и стручни штаб.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
Препоручујемо
КО ЈЕ ЖЕНА МАРКА АРНАУТОВИЋА? Четири године старија лепотица, родила му две ћерке (ФОТО)
22. 02. 2026. у 18:58
КАТАИ ВОЛИ ДА ИГРА ДЕРБИ: Фудбалер Звезде поново стрелац против Партизана (ВИДЕО)
22. 02. 2026. у 18:52
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОТПУНО ГОЛА: Објављене наге фотке жене нашег славног фолкера (ФОТО)
АНА Јовановић, супруга популарног певача Пеђе Јовановића, поново је успела да усија друштвене мрежама провокативним издањем са егзотичне дестинације.
21. 02. 2026. у 20:31
Коментари (0)