РУСИ ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Ево шта је Дејан Станковић данас обећао
Русија је, откако је Дејан Станковић преузео ФК Спартак из Москве, имала "пуне руке посла" са српским стручњаком. Медији пре свега, јер је Станковићева екипа приређивала и сензационалне успехе, али се и стропоштала у финишу сезоне. Србин је добио нову шансу, продужио је уговор, а данас је и нешто необично обећао.

Скриншот / Телеграм / Спартак Москва
Наиме, тренер Спартака је обећао да ће платити свим играчима одлазак у Дубаи ако освоје РПЛ, Руску премијер лигу:
- Ако освојимо првенство, послаћу цео тим у Дубаи! Тако је (Жозе) Мурињо са мном урадио. Рекао ми је: „Толико си урадио за мене. А знам да си обећао својој породици одмор у Дубаију. Изабери недељу када желиш да их тамо одведеш" - открио је Деки како му је "посебни" обезбедио боравак на ексклузивној дестинацији.
У поход на поменуту титулу, Станковић и црвено-бели из Москве крећу у суботу, 19. јула, када ће од 19.30 играти код куће против Динама из Махачкале. Седам дана касниеј на истом месту угостиће Балтику, а после Куп-дуела са Ростовом следе два првенствена гостовања - Акрону трећег августа и градском ривалу Локомотиви, деветог.
Ако вас фудбал занима, пратите све најважније али и најзанимљивије вести о њему на спортским страницама "Новости".
На сасвим сте добром месту.
Бонус видео: ЧИЈЕ ЈЕ КОСОВО? Малишани Црвене звезде су у Москви овако реаговали на повике руских навијача (ВИДЕО)
Препоручујемо

"ДОВЕДИТЕ МИ СРБИНА"! Лука Дончић хитно наредио управи Лејкерса, Америка се тресе
17. 07. 2025. у 11:27

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

ТРАНСФЕР БОМБА НА МАРАКАНИ! Најновије вести из ФК Црвена звезду су одушевиле "делије"!
Појачања које је овог лета довела Црвена звезда - данас су увећана за момка који би требало да буде један од најважнијих шрафова у екипи којом располаже тренер Владан Милојевић.
02. 09. 2025. у 17:34

"СА РАЧУНА ПОДИГНУТ ОГРОМАН НОВАЦ, КОНТЕЈНЕР НЕСТАО" Ланетова ћерка изнела нове тврдње о имовини покојног оца
ПРОШЛО је четири године од смрти легенде нашег глумишта, Милана Ланета Гутовића, који нас је напустио 25. августа 2021. у 75. години.
02. 09. 2025. у 21:21
Коментари (0)