"БИЋЕ ЕМОТИВНО ЗА МЕНЕ": Нови дефанзивац Звезде говорио о утакмици са бившим клубом

Часлав Вуковић

28. 06. 2025. у 21:49

ЦРВЕНА звезда се налази у Сочију где ће играти пријатељску утакмицу против Зенита, а на добро познато место се вратио нови штопер црвено-белих Родригао.

БИЋЕ ЕМОТИВНО ЗА МЕНЕ: Нови дефанзивац Звезде говорио о утакмици са бившим клубом

ФОТО: ФК Црвена звезда

Бразилац је овог лета стигао у Београд и није крио срећу што је дошао на место на ком је био у сезони 2021/22.

- Веома сам срећан што сам овде. Добро су ме прихватили у новом тиму. Овај меч ће сигурно бити емотиван, посебно за мене, јер сам раније играо за Зенит. У сваком случају, расположење је одлично и очекујем сјајну утакмицу - рекао је Родригао за "Матцх ТВ".

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Подсетимо, Родригао је од 2022. до 2024. године наступао за Зенит, а у фебруару је раскинуо уговор са клубом из Санкт Петербурга. Он је у том периоду одиграо 56 утакмица и постигао три гола у свим такмичењима.

Утакмица Зенит - Црвена звезда игра се у недељу од 18 часова.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (0)

Kriptovaluta Solaxy (SOLX) raste dok Solanin Layer 2 ulazi na DEX berze, a uskoro sledi i listiranje na velikim centralizovanim berzama