ЏОН МЕРИ ПРАВИ РАЗЛИКУ: Екипа са „Карађорђа“ има старог-новог центарфора

Слободан Бајић

18. 06. 2025. у 22:00

КАМЕРУНАЦ Џон Мери (32), који је пре непуну деценију носио дрес Војводине, вратио се на „Карађорђе“ као појачање, намерен да у наступајућој сезони, како каже, допринесе да Новосађани остваре добар, жељени резултат.

ЏОН МЕРИ ПРАВИ РАЗЛИКУ: Екипа са „Карађорђа“ има старог-новог центарфора

Н.Михајловић

Не крије да му је као нападачу жеља да постиже голове, да прави разлику...

- Волим да шутирам лопту у мрежу, то ме посебно радује- каже Мери.– Одличан је осећај вратити се кући, прошле су године а осећам се сјајно, јер Војводина је увек била у мом срцу, због подршке и љубави коју сам добијао. Захвалан што сам се вратио и једва чекам да видим навијаче поново.

Мери истиче да је фудбалски центар „Вујадин Бошков“ био његов дом током 2015. и 2016. године, као и да нови почетак представља нови изазов за доказивање.

- Волим да играм у систему са два играча у нападу, а на нама играчима је да заједнички идемо ка истом циљу. То је свакако у интересу клупских амбиција- каже центарфор који је играо у Камеруну, Кини, Тајланду, Сауди Арабији, Словенији, Јапану и Турској а у Војводину дошао после успешне епизоде из Новог Пазара.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА НА ПАРКУ ПРИНЧЕВА: Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!

ГОЛЕАДА НА "ПАРКУ ПРИНЧЕВА": Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!

У најзвучнијем окршају групне фазе Лиге шампиона, актуелни првак Европе Париз Сен Жермен дочекује моћни Бајерн Минхен на „Парку принчева“ (21.00). Оба тима имају максималан учинак након уводна три кола, а победник овог двобоја биће корак испред свих у трци за прво место.

04. 11. 2025. у 07:20

РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.

04. 11. 2025. у 13:30

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.

04. 11. 2025. у 12:33

Коментари (0)

Вода – ресурс који Србија може да понуди свету