ОВО ЗАНИМА СВЕ ЗВЕЗДАШЕ: Андрија Максимовић после трофеја у Купу проговорио о будућности
ЦРВЕНА звезда освојила је Куп Србије, а један од најмлађих актера финала био је Андрија Максимовић који није могао да сакрије срећу због трофеја.
FOTO: FK Crvena zvezda
Он је на терену у победи против Војводине (3:0) провео 69 минута. Пехар најмасовнијег такмичења посветио је навијачима.
- Дошли смо у Зајечар да освојимо дуплу круну. То смо урадили за наше навијаче, који су нам дали ветар у леђа, они су наш 12. играч, овај трофеј бих посветио њима - рекао је Максимовић новинарима у Зајечару након утакмице.
Први гок за Звезду постигао је Бруно Дуарте, а заслужан за погодак био је 17-годишњак из Новог Пазара.
- Више је ту посао одрадио Сеол, после тек ја. Био је то тимски рад, ето, сад иде славље.
За крај је отрки где би волео да настави каријеру.
- Не знам, у Звезди сам тренутно. Ово је мој клуб, надам се да ћу остати - закључио је Максимовић.
Подсетимо, црвено-белима је ово пета везана дупла круна, 29. трофеј Купа у клупској историји.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!
ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).
20. 03. 2026. у 07:10
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)