ГОТОВО ЈЕ! Душан Влаховић се опростио од навијача Јувентуса

Душан Влаховић се синоћ опростио од навијача Јувентуса. Србин одлази, а за крај је постигао гол у великој победи Старе даме над Удинезеом резултатом 2:0.

ГОТОВО ЈЕ! Душан Влаховић се опростио од навијача Јувентуса

Фото АП

Србин је одбио потписати нови уговор са значајним смањењем примања и Јувентус је одлучио продати га на лето. Синоћ је 25-годишњак по задњи пут истрчао пред навијаче ‘Бјанконера’ и опроштај је био по мери.

Ушао је Влаховић у игру у 73. минуту уместо Рандала Коло Муанија, а 15 минута касније постигао је сјајан гол за потврду победе Јувентуса који је на корак од пласмана у Лигу шампиона.

За потврду пласмана им је потребна победа против Венеције у задњем колу или евентуалнини кикс Роме на гостовању код Торина. Узбуђења неће недостајати, а Влаховић ће имати прилику опростити се од Јувентуса у великом стилу.

Премда има оних који се још увек надају његовом останку, прослава поготка казала је све. Никакве речи више нису потребне. Душан је подигао руке према навијачима, потврдивши да је ово његов опроштај од Јувеа.

За Влаховића влада велико занимање. Турски гиганти Галатасарај и Фенербахче нуде му мегаломанске уговоре, а повезује га се још с Арсеналом и мадридским Атлетиком, који је најконкретнији у последње време.

Шпански медији откривају да је на листи жеља Дијега Симеонеа, а понуда од 40 милиона евра задовољава апетите Старе даме. Атлетико тражи појачање у нападу јер Анхел Кореа одлази, док Гризман улази у последњу годину уговора и имаће редуковану минутажу у наредној сезони. Влаховић би се борио за место стартера са Александром Серлотом, док је Хулијан Алварез прва опција.

Иначе, Душан Влаховић је од доласка из Фиорентине за Јувентус одиграо 140 утакмица и уписао 55 голова и 14 асистенција.

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

КРАЈ СВИХ МИСТЕРИЈА - САД ЗНАМО КО ВОДИ РАТ ПРОТИВ СРБИЈЕ: Шешељ се ванредно укључио у програм и разобличио ко стоји иза мрачних акција