МИЛИОНИ СТИЖУ НА "МАРАКАНУ": Звезда продаје везисту
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде у финишу су сезоне, предстоје припреме тима за наредну како би црвено-бели поново покушали да се изборе за групну фазу Лиге шампиона.

ФОТО: Н. Параушић
Размишља се о доласцима, али и одласцима, како преноси “Маx спорт” Звезда се већ радује значајном приливу новца од продаје Пуме Родригеза.
Мексички Хуарез је одлучио да откупи његов уговор у износу од 2,5 милиона евра, што значи да ће клуб са Маракане зарадити новац, пошто је Пуму довела за нешто мање од два милиона европских новчаница. Такође, Звезда ће имати 10 одсто од наредне продаје играча из Панаме.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Поред тога што ће се ослободити његове плате, сада црвено-бели могу неометано да баце поглед на тржиште, јер су би у случају још неких трансфера имали рупу на месту крилног фудбалера.
Пума Родригез је за Звезду одиграо шест утакмица, постигао је један гол и поделио две асистенције. Са друге стране, у Хуарезу је забележио 27 наступа, био ефикасан индентичан број пута као на Маракани, уз једно више додавање за погодак саиграча.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

ЈОКИЋ У НЕВЕРИЦИ: Због овога урлао на судије, а они му поништили кош (ВИДЕО)
10. 05. 2025. у 06:14

МЕЧ ЗА ИНФАРКТ! Јокић показао Оклахоми ко је МВП! Овакав меч дуго није виђен (ВИДЕО)
10. 05. 2025. у 07:00

ЈОКИЋ ДА ГА ВОДИ НА ВЕЧЕРУ: Овако је Ерон Гордон спасао Денвер пораза (ВИДЕО)
10. 05. 2025. у 07:15

ВЛАХОВИЋ ПОКАЗУЈЕ СВОЈУ КЛАСУ: Српског аса ни то што мечеве креће са клупе не спречава да тресе мреже противника
БОРБУ за прво место у групи "Г" на Светском клупском првенству вечерас ће водити Јувентус и Манчестер сити који се састају на "Кемпинг ворлд стадиону" у Орланду од 21.00.
26. 06. 2025. у 07:30

ПОГИНУО РАМОС: Шпански фудбал тугује због трагичне саобраћајне несреће
Спорт је задесила трагедија.
26. 06. 2025. у 19:11

ИСТИНА О БЕБЕКОВОМ ПОРЕКЛУ: Демантовао погрешне информације
ПЕВАЧ Жељко Бебек прославио се у бенду Бијело дугме, а онда је низао успехе и у соло каријери. Он је деценијама на јавној сцени, а мало ко зна да његово име није Жељко.
25. 06. 2025. у 16:30
Коментари (0)