ЛИВЕРПУЛ СТАО У РЕД! Гигант са Острва загризао за Србина

Новости онлине

15. 04. 2025. у 11:46

Славили су фудбалери Црвене звезде у окршају са Партизаном резултатом 2:1, а Андрија Максимовић је постао најмлађи стрелац у историји вечитих дербија када је у 84. минуту постигао гол из пенала.

ЛИВЕРПУЛ СТАО У РЕД! Гигант са Острва загризао за Србина

ФОТО: ЕПА

Листа клубова који желе српског офанзивца је дугачка, а пред почетак летњег прелазног рока, поново се у трку укључио Ливерпул, пише “Anifeld watch”.

Специјализовани сајт пише да су челници Ливерпула пратили окршај између два најтрофејнија српска клуба са посебном пажњом на Максимовића, те да је популарни Меси  положио испит и убедио их да треба да реагују.

FOTO: FK Crvena zvezda

 

У суштини – Максимовић је постигао гол и био један од најбољих на терену, а с обзиром на чињеницу да се Ливерпул и током зиме распитивао за њега, наводи на закључак да би могли да реагују са понудом.

Свесни су у Ливерпулу да имају ту врсту луксуза да могу да одреше кесу за младог играча и да стрпљиво раде на његовом развоју, али и да морају што пре да реагују, управо због великог интересовања које влада за Максимовића.

Више пута су стизале информације да би Звезда за момка рођеног 2007. године тражила 15.000.000 евра, што би био највећи излазни трансфер у историји Суперлиге Србије.

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али плавци се неће предати без велике борбе

ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе

Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.

03. 02. 2026. у 07:00

РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!

РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.

03. 02. 2026. у 19:55

Коментари (0)

ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу