СИТИ НАСТАВИО ДА СЕ МУЧИ: Нотингем Форест срушио шампиона Премијер лиге (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

08. 03. 2025. у 15:59

МАНЧЕСТЕР сити наставио је да се мучи у Премијер лиги. "Грађани" су у 28. колу изгубили од Нотингем Фореста на "Сити Граунду" са 1:0 и уписали су други пораз на последње три утакмице у првенству.

СИТИ НАСТАВИО ДА СЕ МУЧИ: Нотингем Форест срушио шампиона Премијер лиге (ВИДЕО)

FOTO: Tanjug/AP/Rui Vieira

Изабранике Пепа Гвардиоле очекују жестоке борбе за Лиг шампиона до краја шампионата, пошто неколико екипе прети акутелном прваку који је тренутно четврти на табели.

Што се утакмице тиче у првом полувремену није било промене резултата, али могло је да буде. Сити је у првих 14 минута имао две добре прилике преко Ерлинга Халанда и Ника, али мреже се нису затресле.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

У наставку меча су "шумари" били опаснији. Калум Хадсон-Одои у 67. минуту сјајно шутирао, но Едерсон се бацио и одбио лопту до стативе.

Кад се очекивало да победника неће бити, Хадсон-Одои је ступио на сцену у 83. минуту. Примио је лопту у казненом простору ривала, шутирао уз десну стативу и успео да матира Бразилца.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

"Грађани" су могли да избегну пораз у надокнади, али замало је непрецизан био хрватски репрезентативац Матео Ковачић.

За домаћина је целу утакмицу одиграо српски штопер Никола Миленковић и пружио је добру партију, с обзиром на то да екипа није примила гол.

Сити је тренутно четврти на табели са 47 бодова, има један више од Челсија, а три од Њуксла. Нотингем Форест је на трећој позицији са 51.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАЈНОВИЈЕ НАРЕЂЕЊЕ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Ово нико није очекивао!

НАЈНОВИЈЕ НАРЕЂЕЊЕ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Ово нико није очекивао!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на ту тему - стижу директно из Кремља. Владимир Путин, председник Русије, за то је "крив".

16. 06. 2025. у 20:56

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

ИЗРАЕЛ ОВО НИЈЕ ЖЕЛЕО: Напао Иран, а само три дана касније...