ТСЦ ДОЖИВЕО КАТАСТРОФУ: "Фењењаш" разбио тим из Бачке Тополе
ФУДБАЛЕРИ ТСЦ-а доживели су праву катастрофу у 26. колу Суперлиге Србије, пошто су као гости поражени од последњепласираног Јединства са 4:1.
ФОТО: Профимедиа
Домаћин је већ у 7. минуту стигао до предности, а стрелац је био Данило Миладиновић. Кад су сви очекивали да ће то бити коначан резултат првог полувремена, у 44. минуту је уследио нови шок за госте.
Ричардсон Дензел је дуплирао вођство Убљана и тако начинио велики корак ка тријумфу тима који са клупе предводи Урош Матић.
Када је Милош Вулић у 68. минуту са беле тачке смањио резултат на 2:1 чинило се да би гости могли да избегну пораз. Ипак, тако није мислила екипа са Уба.
Јединство је практично све дилеме око победника уклонила у 75. минуту кад је Алекса Паић затресао мрежу Вељка Илића.
Коначан исход утакмице поставио је Американац Итан Хоард голом у 85. минуту. Њему је ово био првенац, а уз то има и две асистенције.
Јединство је и даље на последњем 16. месту на табели са 14 бодова, ТСЦ је на 10. позицији са 31.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НЕВИЂЕН СКАНДАЛ! Спортисти масовно враћају олимпијске медаље освојене у Паризу
03. 03. 2025. у 16:45
ЕУФОРИЈА ТРЕСЕ ХУМСКУ! Партизан има прилику да узме тренера кога су годинама желели
03. 03. 2025. у 08:39
КАКАВ ОБРТ! Новак Ђоковић добио неочекивано појачање пред старт Индијан Велса
03. 03. 2025. у 14:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)