"ОВО ЈЕ СРАМОТА"! Тренер Јувентуса ударио никада јаче на Душана Влаховића и саиграче
Јувентус је елиминисан у четвртфиналу Купа Италије на свом терену од Емполија после лошијег извођења једанаестераца. Тренер Старе даме Тијаго Мота био је веома разочаран.

FOTO: EPA-EFE/OLIVIER MATTHYS
– Ово је срамота. Осећам се посрамљено. Морате у животу да заслужите нешто, а уместо тога овај тим нешто увек очекује. Осећам срам, посебно због првог полувремена и надам се да играчи осећају исто. Наравно да и ја имам одговорност, јер их очигледно нисам научио шта значи носити дрес Јувентуса. Играли смо против Емполија, који је ротирао и одмарао неке стандардне првотимце. Морамо добро да се преиспитамо где смо тренутно – рекао је Мота.
Јувентус је у недељу дана остао и без Лиге шампиона и Купа Италије и сада му остаје само Серија А где је у озбиљном заостатку за врхом табеле.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
– Морамо да се вратимо основама фудбала и живота, а то је став. У животу морате да зарадите ствари, а не да их очекујете. То су основе, морате дати све од себе на терену, на тренингу, на утакмици.
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Препоручујемо

СРБИН СЕ БАШ ОБРУКАО! Ево како је Душан Влаховић стигао на стуб срама у Италији (ВИДЕО)
27. 02. 2025. у 07:50

Е, САДА ЈЕ СТВАРНО КРАЈ! Душан Влаховић трагичар Јувентуса, завршио мисију у Торину
27. 02. 2025. у 06:54

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је стајала на путу "нероазурима" и 2010. године
ТАЧНО 15 година након чувеног полуфинала Лиге шампиона 2010. године, Барселона и Интер поново укрштају копља у истој фази, с тим што се сада први меч игра на Монжуику.
30. 04. 2025. у 06:00

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)