"ОН ЈЕ БИО УЖАСАН!" Чувени Роналдо открио ко је био најгори играч са којим је играо

Чувени Бразилац Роналдо говорио је за медије ко је био најбољи, а ко најгори његов саиграч током играчке каријере.

ОН ЈЕ БИО УЖАСАН! Чувени Роналдо открио ко је био најгори играч са којим је играо

FOTO: Tanjug/AP

Он је истакао да је најгори играч са којим је играо био Томас Граверсен.

- Био је заиста сјајан момак, дивна особа. Пре неки дан је победио на покер турниру за 50 милиона долара или нешто слично. Али на фудбалском терену је био ужасан, играо је јако, ударао јако.

Истакао је ко су, по његовом мишљењу, били најбољи фудбалери са којима је играо.

- Најбољи су били Роналдињо у репрезентацији и Зидан на клупском нивоу. Зизу је имао много стила, био је различит, врло технички поткован, све је деловало једноставно.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

ЕНЕРГЕНТИ И ЛОГИСТИКА ПОД ПРИТИСКОМ: Како глобална тржишта утичу на цене производа