ДОПУТОВАЛИ ДА БИЈУ СРБЕ: Страни хулигани стигли са посебном намером
Полиција је спречила најгоре.
Илустрација - Фото: Д. Поздеровић
Фудбалери Борца дочекују у четвртак од 21 час Олимпију из Љубљане на Градском стадиону у Бањалуци у првом мечу баража за осмину финала Лиге конференција, а та утакмица је имала врло озбиљну увертиру.
Наиме, бањалучка полиција спречила је вече уочи меча договорени обрачун између навијача два клуба.
Како преноси АТВ, навијачи су путем друштвених мрежа започели препуцавање, "но није остало само на томе јер су договорили тучу на улицама Бањауке.
Полиција је, срећом, на време добила информацију о нередима и стигла да реагује. Притом је, преносе медији из БиХ, код навијача Олимпије пронађено и одузето десетак дрвених палица".
Овде можете видети и тај полицијски плен, одузет од љубљанске навијачке групе "Green dragons" (ФОТО).
Иначе, више од 1.000 навијача словеначког клуба кренуло је пут Републике Српске:
Реванш меч играће се 20. фебруара у Љубљани.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује "паклена" атмосфера на Маракани
НАКОН вишемесечног чекања коначно почиње Суперлига Србије, а први меч одиграће акутелни шампион Црвена звезда и новајлија Мачва који се састају на "Стадиону Рајко Митић" од 20 часова.
17. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)