БОСНА ОВАКВУ УТАКМИЦУ ЈОШ НИЈЕ ВИДЕЛА! Бањалука и европски спектакл

Танјуг

12. 02. 2025. у 20:42

Тренер фудбалера Борца из Бањалуке Младен Жижовић изјавио је данас да његова екипа жели да дође до позитивног резултата у првом мечу плеј-офа за пласман у осмину финала Лиге конференције против Олимпије из Љубљане.

БОСНА ОВАКВУ УТАКМИЦУ ЈОШ НИЈЕ ВИДЕЛА! Бањалука и европски спектакл

ФОТО: С. Мишљеновић

Фудбалери Борца дочекаће у четвртак од 21 час Олимпију из Љубљане на Градском стадиону у Бањалуци.


"Очекује нас једна од најважнијих утакмица у историји клуба. Сигурно највећа у историји фудбала у БиХ. Позивам све навијаче да нам пруже подршку, ми смо спремни. Играмо против клуба који је освојио 10 бодова у лигашком делу такмичења. Налазе се у добром моменту, доста су офанзивни, знају да играју на резултат", рекао је Жижовић на конференцији за новинаре, преноси клупски сајт.


Он је навео да ће његова екипа покушати да дође до позитивног резултата и додао да ће реванш у Љубљани одлучити ко ће проћи у осмину финала Лиге конференција.


"Имају мане као и сви, много квалитетније екипе су падале овде, зашто не и Олимпија? Желимо да пошаљемо лепу слику из Бањалуке. Јасно је да су добра екипа. Имају доста интернационалаца, имају занимљивог нападача који није био ту прошле године. Играју 4-4-2, кроз посед покушавају да контролишу ритам и темпо игре, али сигурно да ту има простора за наше играче", изјавио је тренер Борца.


Жижовић је поручио да неће моћи да рачуна на Дамира Хрељу и Амера Хироша, али да ће остали играчи бити на располагању.


"Великих обећања нема, треба да будемо мирни и сталожени, момци су мотивисани, свесни шансе која им се пружа", рекао је Жижовић.


Реванш меч играће се 20. фебруара у Љубљани.
 

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА НА ПАРКУ ПРИНЧЕВА: Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!

ГОЛЕАДА НА "ПАРКУ ПРИНЧЕВА": Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!

У најзвучнијем окршају групне фазе Лиге шампиона, актуелни првак Европе Париз Сен Жермен дочекује моћни Бајерн Минхен на „Парку принчева“ (21.00). Оба тима имају максималан учинак након уводна три кола, а победник овог двобоја биће корак испред свих у трци за прво место.

04. 11. 2025. у 07:20

РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.

04. 11. 2025. у 13:30

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.

04. 11. 2025. у 12:33

Коментари (0)

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Добила вест коју нико није очекивао