ГОТОВО ЈЕ! Фудбалска репрезентација Србије има новог директора

Новости онлине

11. 02. 2025. у 08:44

ПОСАО је завршен.

ГОТОВО ЈЕ! Фудбалска репрезентација Србије има новог директора

FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ

Ранко Стојић ће ускоро преузети функцију директора за развој фудбала у Фудбалском савезу Србије, пише портал спортклуб.рс.

Његов долазак на Теразије 35 очекује се око Дана државности, а биће десна рука генералном секретару Бранку Радујку, с могућношћу преузимања дела његових надлежности.

*100 ФРЕЕ СПИНОВА ДОБРОДОШЛИЦЕ БЕЗ ДЕПОЗИТА*

Фото: М.Вукадиновић

 

Иако су се унутар ФСС појавили отпори, укључујући неслагање селектора Драгана Стојковића и председника Драгана Џајића, Стојић ипак добија значајну функцију.

Првобитно планиран као спортски директор, након смене Мирослава Тањге, преузеће нову улогу са широким овлашћењима у развоју фудбала у Србији.

*100 ФРЕЕ СПИНОВА ДОБРОДОШЛИЦЕ БЕЗ ДЕПОЗИТА*

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је стајала на путу нероазурима и 2010. године

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је стајала на путу "нероазурима" и 2010. године

ТАЧНО 15 година након чувеног полуфинала Лиге шампиона 2010. године, Барселона и Интер поново укрштају копља у истој фази, с тим што се сада први меч игра на Монжуику.

30. 04. 2025. у 06:00

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

30. 04. 2025. у 16:19

Коментари (0)

ФЕНОМЕНАЛНИ БОНУСИ ДОБРОДОШЛИЦЕ - ИЗАБЕРИТЕ ОМИЉЕНИ