ПСЖ ЧУВА ЈЕДНОГ ОД НАЈБОЉИХ ИГРАЧА: Ашраф Хакими продужио уговор са шампионом Француске
МАРОКАНСКИ фудбалер Ашраф Хакими потписао је нови уговор са Пари Сен Жерменom, саопштио је данас клуб из Париза.
FOTO: Tanjug/AP
Како су саопштили челници "светаца", 26-годишњи десни бек је са клубом са "Парка Принчева" потписао уговор до јуна 2029. године.
Рођени Мадриђанин је у ПСЖ стигао 2021. године из Интера у трансферу вредном 60 милиона евра. У дресу "светаца" одиграо је 147 утакмица у свим такмичењима уз 17 постигнутих голова. Са клубом из Париза Хакими је освојио три титуле првака Француске и један Куп.
Раније данас ПСЖ је саопштио да је нови уговор, до јуна 2027. године, потписао и тренер Луис Енрике.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
СИНЕР ДРХТИ ОД СТРАХА! Председник ВАДА се огласио, Јаника чека жестока казна
08. 02. 2025. у 10:34
КАКАВ ШАМАР ЗА ЛУКУ ЈОВИЋА: Србина ће заболети нови ударац који му је задао Милан
08. 02. 2025. у 08:37
ЏОЕЛЕ, ЗАР ТЕ НИЈЕ СРАМОТА!? Ембид поново дивљао, сукобио се са саиграчем (ВИДЕО)
08. 02. 2025. у 09:58
ГРК ЈЕ СВЕ ОБЈАСНИО: Василис Спанулис открио зашто је Монако изгубио од Партизана
07. 02. 2025. у 22:10
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!
ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).
20. 03. 2026. у 07:10
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)