ВАР СТИГАО ДА УБЛАЖИ ПРОПАСТ: Милану Борјану осам пута затресли мрежу
Несвакидашња сцена десила се на мечу Ал Ахлија и Ал Ријада у 17. колу Саудијска Про лиге, а главни актер је био Милан Борјан.
FOTO: PA-EFE/Tolga Bozoglu
Наиме, он је примио пет голова на овом мечу, а стрелци су редом били: Тони, Аљохани, Фирмино, поново Тони и Марез.
Међутим, поред та два гола, бивши голман Звезде примио је још три, али је ВАР стигао у помоћ и спречио дебакл.
Коначни резултат меча био је 5:0, а ово је било убедљиво најлошије издање српског голмана са канадским папирима.
Након овог дебакла Ал Ријада налазе се на осмом месту табеле са седам победа, четири ремија и шест пораза, док је Ал Ахли на петом месту са 10 победа, два ремија и пет пораза.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!
ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).
20. 03. 2026. у 07:10
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)