"НЕ ПОСТОЈИ ИГРАЧ КОЈИ ВОЛИ БАРСЕЛОНУ КАО МЕСИ": Дејвид Бекам открио о чему размишља славни Аргентинац

Новости онлине

26. 01. 2025. у 09:43

ЛИОНЕЛ Меси до краја 2025. године има уговор са Интер Мајамијем и већ многи причају какава је будућност Аргентинца. О томе је говорио и први човек овог клуба, Дејвид Бекам.

НЕ ПОСТОЈИ ИГРАЧ КОЈИ ВОЛИ БАРСЕЛОНУ КАО МЕСИ: Дејвид Бекам открио о чему размишља славни Аргентинац

Танјуг/АП

Многи су веровали да ће један од најбољих фудбалера свих времена остати у Сједињеним Америчким Државама, али легендарни Енглез је открио да размишља другачије.

Наиме, освајач Светског првенства 2022. године са Аргентином жели да живи у Европи по окончању каријере и то на његовом омиљеном месту - у Барселони.

- Волео бих да Меси живи у Мајамију пошто се пензионише, али Лео ми је рекао да размишља да живи близу "Камп Ноуа". Не постоји играч који воли Барселону као он. Можете да видите лого Барсе на његовој нози, па чак и на његовој боци за воду - рекао је Бекам.

Подсетимо, Меси је члан Интер Мајамија од јула 2023. године, а у клуб је стигао из Пари Сен Жермена.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА НА ПАРКУ ПРИНЧЕВА: Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!

ГОЛЕАДА НА "ПАРКУ ПРИНЧЕВА": Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!

У најзвучнијем окршају групне фазе Лиге шампиона, актуелни првак Европе Париз Сен Жермен дочекује моћни Бајерн Минхен на „Парку принчева“ (21.00). Оба тима имају максималан учинак након уводна три кола, а победник овог двобоја биће корак испред свих у трци за прво место.

04. 11. 2025. у 07:20

РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић

УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.

04. 11. 2025. у 13:30

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!

ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.

04. 11. 2025. у 12:33

Коментари (0)

МИРА БАЊАЦ ОЧИ У ОЧИ СА ТИТОМ Рекао јој: Што то мене питаш? Зовите ме за браварске радове!