БИТНО ПОЈАЧАЊЕ ЗА ФЕНЕРБАХЧЕ: Тадић добио новог саиграча, и то из Премијер лиге!
Досадашњи фудбалер Астон Виле Дијего Карлос потписао је уговор са Фенербахчеом до јуна 2028. године, саопштио је данас турски клуб.
Foto: Profimedia
Финансијски детаљи нису саопштени, али британски медији наводе да је Фенербахче за овај трансфер издвојио 10 милиона евра.
Бразилски фудбалер је последњи меч за клуб из Бирмингема одиграо 30. децембра прошле године против Брајтона.
- Веома сам срећан што сам овде, учинићу све што могу за овај клуб - рекао је Карлос, пренео је званични сајт клуба.
Карлос (31) је био члан Астон Виле од 2022. године, а пре тога је играо за Сао Пауло, Паулисту, Мадуреиру, Есторил, Порто, Нант и Севиљу.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
КАПИТЕН СЕ ВРАЋА! Владимир Лучић се опоравио од повреде, ево када ће заиграти
23. 01. 2025. у 13:45
ЕВРОЛИГА: Кошаркаши Црвене звезде вечерас гостују Макабију у 23. колу
23. 01. 2025. у 09:52
"РАЗМИШЉАМО О ФОРМИРАЊУ ЛИГЕ У ЕВРОПИ!" Први човек НБА лиге открио планове
23. 01. 2025. у 09:20
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу
Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је дуго, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције. Али једна украјинска тенисерка се (поново) побринула за другачије вести. И изнервирала Русе, изнова.
03. 02. 2026. у 15:34
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)