КАО ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА: Звезда раскинула уговор са нападачем пред ПСВ
ЦРВЕНА звезда вечерас од 21.00 игра утакмицу Лиге шампиона против ПСВ-а, а овог јутра се појавила неочекивана вест.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Наиме, млади нигеријски нападач Мохамад Калифа Умар раскинуо је уговор са Црвеном звездом, сазнаје Меридиан спорт.
Ради се о рођеном брату некадашњег нападача Партизана Умара Садика. У Звезду је дошао августа 2022. године, али никада није добио прилику да заигра у црвено-белом дресу.
Најпре је био део омладинског погона Звезде, да би потом ишао на позајмице у Смедерево и Вршац.
Имао је уговор до лета 2026. године, али је јасно да у Звезди не могу да рачунају на њега, па је уговор раскинут.
Пре доласка у Београд Умар се фудбалски школовао у академији из Кадуне, која носи назив Будућност Африке.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
ХАОС НА УЛИЦАМА БЕОГРАДА! Жесток обрачун присталица Звезде и ПСВ-а (ВИДЕО)
21. 01. 2025. у 08:34
"ИЗНЕНАЂЕН САМ ЗВЕЗДИНИМ УЧИНКОМ" Тренер ПСВ-а изненадио све пред меч са Црвеном звездом
20. 01. 2025. у 20:32
ГОЛЕАДА НА "ПАРКУ ПРИНЧЕВА": Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!
У најзвучнијем окршају групне фазе Лиге шампиона, актуелни првак Европе Париз Сен Жермен дочекује моћни Бајерн Минхен на „Парку принчева“ (21.00). Оба тима имају максималан учинак након уводна три кола, а победник овог двобоја биће корак испред свих у трци за прво место.
04. 11. 2025. у 07:20
"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић
УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.
04. 11. 2025. у 13:30
АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
Коментари (0)