ПРЕОКРЕТ У КОМШИЛУКУ: "Росонери" заборавили кикс у прошлом колу, Павловић преседео меч
Фудбалери Милана су преокретом победили Комо у гостима резултатом 2:1 у заосталом мечу 19. кола Серије А.

ФОТО: Танјуг/АП
Милан је после прве победе у такмичарском мечу са Сержом Консеисаоом на клупи сад седми са 31 бодом, али има и меч мање. Комо је 16. са 19 бодова, само једним више од Каљарија који први у зони испадања.
Асан Дијао је довео домаће у предност у 60. минуту, али то није било довољно ни за бод. Милан је до преокрета стигао за само пет минута. У 71. је изједначио Тео Ернандез, а затим је у 76. Рафаел Леао послао лоту у мрежу домаћих.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Страхиња Павловић је меч одгледао са клупе Милана, док повређени Лука Јовић није био ни у протоколу код гостију.
Милан у наредном колу у суботу гостује Јувентусу, али ће бити лишен помоћи Алвара Морате који је у Кому зарадио жути картон који значи меч суспензије, а под знаком питања је и Кристијан Пулишић који је данашњу утакмицу напустио превремено због повреде мишића.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

ПСЖ БРАНИ ПРЕДНОСТ ПРЕД СВОЈИМ НАВИЈАЧИМА: Арсенал очекује "пакао" на "Парку принчева"
НАКОН победе од 1:0 на "Емирејтсу" поготком Усмана Дембелеа, све што је преостало Парижанима је да сачувају предност у "граду светлости" и пласирају се у своје друго финале Лиге шампиона у историји клуба.
07. 05. 2025. у 07:30

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ! Лажна држава Косово се жалила међународном суду "због Србије", а тамо добила шамарчину!
Косово је Србија, а та истина код Албанаца уме да изазове и хистерију. Чак и када им европска кућа фудбала јасно поручи "сами сте криви што сте побегли са терена". Јер, због тог става УЕФА ишло се и на међународни суд, а тамо се албански челници нису провели како су се надали.
07. 05. 2025. у 19:55

ТАЧНА ПУТАЊА: Како је Вучић летео у Москву "момком из Бразила" - занимљива ознака авиона "YU-SRB"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић стигао је данас у Москву где ће 9. маја присуствовати војној паради поводом Дана победе.
07. 05. 2025. у 17:04
Коментари (0)