"БОЉЕ САД, НЕГО..." Модрић не очајава после дебакла Реал Мадрида од Барселоне

Фудбалери Барселоне декласирали су Реал Мадрид у финалу Суперкупа резултатом 5:2, а након меча самокритичан је био капитен "краљевића" Лука Модрић.

БОЉЕ САД, НЕГО... Модрић не очајава после дебакла Реал Мадрида од Барселоне

Foto: Profimedia

Капитен Реал Мадрида није очајавaо после тешког пораза.

 - Нисмо очекивали да ћемо овако изгубити, али то је фудбал. Уверен сам да ћемо знати реаговати након овако тешког пораза. Морамо остати уједињени јер је сезона дуга - рекао је Модрић.

Он је честитао Барселони.

 - Тако је то у фудбалу. Фудбал се састоји од пораза и победа. Данас смо изгубили и то је то. Не можеш увек побеђивати. Ако већ морамо изгубити титулу у неком такмичењу, онда боље да смо изгубили у Суперкупу, премда никада није лако изгубити од највећег ривала. Треба да честитамо Барселони јер је одиграла веома добру утакмицу и била боља. Ми морамо наставити да радимо и исправимо оно што смо радили лоше - истакао је хрватски репрезентативац.

Модрић је с 28 освојених пехара најтрофејнији играч у историји Реал Мадрида, а прву титулу освојио је 2012. управо у финалу шпанског Суперкупа, победом над Барселоном.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

ЕГИПАТ НАДОМАК НОКАУТ ФАЗЕ: Салах режирао велики преокрет у другом полувремену