ПОДЕЛИЛИ 350 ПАКЕТИЋА: Фудбалери новосадске Војводине посетили школу „Милан Петровић“

Љ.П.

12. 12. 2024. у 13:31

ФУДБАЛЕРИ Војводине посетили су школу за децу са посебним потребама „Милан Петровић“ у Новом Саду и том приликом донели 350 пакетића малишанима као знак пажње од стране клуба.

ПОДЕЛИЛИ 350 ПАКЕТИЋА: Фудбалери новосадске Војводине посетили школу „Милан Петровић“

ФОТО: ФК Војводина


 

Одушевљени што виде фудбалере за које навијају, ученици су у једном моменту скандирали добро познату песму:

– Ћирибу, ћириба, игра Воша к’о Барса – певало се у фискулутурној сали школе, а фудбалери су одговорили кроз обећање да ће им у 2025. дати много више повода да певају ову песму.

ФОТО: ФК Војводина

Да редовно прате дешавања у клубу за који навијају најбоље се видело када су „опколили“ Делеа у жељи да добију аутограм.

А, када је већ ту готово комплетан тим, ред је био да се мало заигра и фудбал. Радуловић и Величковић су повели мини утакмицу, а потез који је изазвао највеће аплаузе учинио је Росић.

ФОТО: ФК Војводина

Голман „старе даме“ окушао је мало и срећу у кошарци, па је неколико пута упутио лопту ка обручима. За аплаузе и осмехе.

- Сјајном дружењу морао је да дође крај, али је и „пало“ обећање да ће се све поновити. Није уопште потребно писати колико су деца била одушевљена тим речима- кажу у Војводини.

ФОТО: ФК Војводина

Фудбалски клуб Војводина током целе године посећује новосадске школе, играчи се друже са малишанима и уз пригодне поклоне позивају на утакмице. Са том праксом бело-црвени настављају и у наредној години.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ ТРЕНЕРСКИ ПОСАО: Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).

20. 03. 2026. у 07:10

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута