"НОРМАЛНО ЈЕ ДА САМ СЕ ПОВРЕДИО!" Нејмар о најновијем пеху у дресу Ал Хилала

ФУДБАЛЕР Ал Хилала Нејмар рекао је данас да мисли да није озбиљније повређен, али да ће ићи на лекарске прегледе, након што је морао раније да изађе са терена у утакмици у Азијској Лиги шампиона.

НОРМАЛНО ЈЕ ДА САМ СЕ ПОВРЕДИО! Нејмар о најновијем пеху у дресу Ал Хилала

ФОТО: Профимедиа

Нејмар је у понедељак играо против Естеглала у Азијској Лиги шампиона, што је његова друга утакмица откако се вратио на терен после тешке повреде колена коју је задобио прошлог октобра играјући за Бразил у јужноамеричким квалификацијама за Светско првенство.

Он је у игру ушао у 58. минуту, али је морао да напусти терен у 86. минуту, у утакмици коју је саудијски клуб добио 3:0.

- Имао сам осећај да се ради о грчу, али веома јаком. Ићу ћу на неке прегледе и надам се да није ништа озбиљн - навео је Нејмар на Инстаграму.

Тренер Жорже Жезуш раније је рекао да ће 32-годишњи бразилски нападач одсуствовати најмање две недеље.

Нејмар се 21. октобра вратио на терен после једногодишње паузе због повреде лигаментата и менискуса.

- Нормално је да се ово дешава после годину дана. Лекари су ме већ упозорили и морам да будем опрезан и да играм више - додао је Нејмар.

Он је прошлог августа из Пари Сен Жермена прешао у Ал Хилал, за који је одиграо само седам утакмица.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЂУРИЦА АНАЛИЗИРА СВЕТКСКО ПРВЕНСТВО: Сви иду даље! (ВИДЕО)

ЂУРИЦА АНАЛИЗИРА СВЕТКСКО ПРВЕНСТВО: "Сви иду даље!" (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

19. 06. 2026. у 12:30

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

ШЕШЕЉ БЕЗ МИЛОСТИ ЗА ПРОФЕСОРЕ КОЈИ УНИШТАВАЈУ ДЕЦУ: Држава мора да се брани свим средствима и нема компромиса