УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК! Гром убио фудбалера на терену (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
Фото: EPA/PATRICK PLEUL
Најновије вести из света фудбала су - црне:
Један фудбалер је на месту остао мртав, а седморица су примљена у болницу због удара грома док су били на терену у Перуу.
Инцидент се десио када је, због невремена, у 23. минуту прекинут меч Хувентуд Белависта и Фамилија Чока, а играчи, због безбедности, при резултату 2:0 кренули да излазе са игралишта.
Баш тада, муња је ударила право у 39-годишњег Хозеа Уга де ла Круза Мезу, који је од тога преминуо, а седморица играча су том приликом повређена.
Снага грома је била таква да су, и по 10-20 метара од места где је он ударио - играчи попадали "као свеће", одједном, сви заједно.
---
Имајући у виду да следи видео-снимак који је узнемирујућег садржаја, молимо све малолетне особе, као и оне којима би могло да позли од таквих сцена, да га не емитују на својим уређајима.
---
Понављамо, снимак садржи узнемирујуће сцене и као такав није за сваког.
---
--
-
Подсећање: Ин мемориам - Синиша Михајловић
Препоручујемо
А НАЈГОРЕ ТЕК СЛЕДИ... Новак Ђоковић сазнао катастрофалне вести, али ту није крај
04. 11. 2024. у 07:51
ЗВЕЗДИ СТИГЛА ПОНУДА КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА! Андрија Максимовић иде где га нико није очекивао
04. 11. 2024. у 11:08
"СМЕЈЕ НАМ СЕ ЦЕО СПОРТСКИ СВЕТ!" Легенда Хрватске не може да дође себи
03. 11. 2024. у 17:14
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)