ФИФА ОВО НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА: Какав квалификациони меч! Један играч дао 14 голова, а коначан резулат - нестваран
ФИФА, светска кућа фудбала, не памти овакву утакмицу.

Фото: Архива Новости
Било је у историји фудбалскиј надметања и чуднијих резултата, али коначних 33:0 у једној квалификационој, међународној утакмици, привлачи посебну пажњу.
У питању су кадетске квалификације за "У-17" Куп Азије, а управо је са тридесет и три гола разлике репрезентација Таџикистана победила нејаки Гуам. Који, јелте, ниједном није затресао мрежу ривала.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Јунак историјског тријумфа био је 16-годишњи Мухамед Назриев:
Постигао је чак 14 погодака.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

РУС РАДИ НОВАКУ "О ГЛАВИ"! Ђоковић ово није очекивао, очајнички потез руског тенисера!
30. 10. 2024. у 16:59

ЗЛОСТАВЉАО ГА БИВШИ СЕЛЕКТОР СРБИЈЕ?! Чувени фудбалер јавно открио шта се дешавало!
30. 10. 2024. у 16:22

ЕВРОПА ДОМИНИРА: Фудбал који се игра на Старом континенту је "ванземаљски" за остатак света
ДАНАШЊИ програм Светског клупског првенства отвориће Челси и Лос Анђелес који се састају на "Мерцедес бенз стадиону" у Атланти од 21.00.
16. 06. 2025. у 08:35

РУСИЈА ТУГУЈЕ: Погинуо Николај Красников
Откако је почео рат у Украјини, Русија је остала без неколико важних личности из света спорта, али најновије вести везане за Русију и њене трагичне спортске приче долазе далеко од ратишта.
16. 06. 2025. у 16:45

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)