ПАРТИЗАН У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ! Стигла нова меница у Хумску и то од кога...
ЧУКАРИЧКИ је послао нове отровне стрелице у Хумску.
Foto: FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIĆ
Подсећања ради Партизан је у суботу славио тријумф резултатом 3:1 против Чукаричког пред рекордних за ову сезону 17.156 навијача.
Они су дошли под налетом адреналина и еуфорије услед смене власти у Хумској. Међутим, није се свима допала та промена у Партизану, пошто је Чукарички одмах "заузео гард" и ударио директно на црно-беле.
Најпре саопштењем у ком је директор "брђана" Владимир Матијашевић нове челнике Партизана назвао "људе у оделима", алудирајући на нова правила у Хумској о облачењу, те их је оптужио за мутне радње и позвао председника државе да заштити Чукарички.
"Телеграф" је пренео да се Матијашевић посебно наљутио јер је његов клуб добио само осам карата за ложу стадиона Партизана, уз оправдање да је било пуно високих званица, посебно људи из Фудбалског савеза Србије.
FOTO: FK Partizan
Због тога је само пар дана касније "узвратио" тако што је пустио меницу на 350.000 евра колико је Партизан дужан Чукаричком на име обештећења за летошњи трансфер Стефана Ковача.
У данима када се у Партизану грчевито боре за сваки евро, добили су нову "омчу око врата" са којом ће морати да се изборе јер су Матијашевић и Чукарички одлучили да одмах затраже сав новац који им следује.
То је нови велики проблем са којим ће морати да се позабави ново руководство Партизана, у мору других мука које има свакодневно надолазе.
БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији
СИТИЈУ НЕЋЕ БИТИ ЛАКО: Бивши првак Европе се налази у серији сјајних резултата пред гостовање "грађанима"
У оквиру четвртог кола групне фазе Лиге шампиона фудбалери Манчестер ситија ће на "Етихаду" угостити Борусију Дортмунд (21.00).
05. 11. 2025. у 07:30
"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић
УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.
04. 11. 2025. у 13:30
СРПКИЊА КОЈА ЈЕ ОЧАРАЛА МУСОЛИНИЈА Одбила италијанско држављанство: "На дну моје душе - Српство"
ТОКОМ изложбе у Риму 1935. године, где је Милена Павловић излагала са италијанским уметницима, Мусолини је препознао њено презиме и застао да је упозна.
05. 11. 2025. у 08:43
Коментари (0)