СТИЖЕ НАЈСКУПЉИ СВИХ ВРЕМЕНА! Манчестер јунајтед добија новог тренера
Према наводима енглеских медија, Манчестер јунајтед има новог менаџера!
Foto: Profimedia
Рубен Аморим (39) постао је најскупље "купљени" тренер свих времена. Наиме, "црвени ђаволи" су за његову "слободу" лисабонском Спортингу платили чак 10.000.000 евра.
Клуб из Лисабона зарадиће огроман новац на трансферу тренера који ће иза себе оставити две титуле првака Португалије, два национална Купа и један Суперкуп пре него што се прихвати изазова пред којим су редом "падали" Дејвид Мојес, Луј ван Гал, Жозе Морињо, Оле Гунар Солксјер, Ралф Рагник и Ерик тен Хаг.
Аморима на кишном Острву очекује разбуцан састав Јунајтеда који је у девет кола Премијер лиге освојио алармантних 11 бодова.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
"ХВАЛА НА СВЕМУ": Капитен Манчестер јунајтеда се огласио емотивном поруком (ФОТО)
28. 10. 2024. у 19:05
"АКО СЕ БУДЕМ ЖАЛИО, БИЋУ БЛОКИРАН": Португалац правио шоу против Јунајтеда (ВИДЕО)
25. 10. 2024. у 10:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЂУРИЦА АНАЛИЗИРА СВЕТКСКО ПРВЕНСТВО: "Сви иду даље!" (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
19. 06. 2026. у 12:30
ТОТАЛНИ РАСПАД БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ! Швајцарци у другом колу Мундијала у последњих 15 минута "разбили" селекцију Сергеја Барбареза!
Репрезентација Швајцарске победила је Босну и Херцеговину са 4:1 у другом колу Б групе Светског првенства.
18. 06. 2026. у 21:00 >> 21:00
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)