ФУДБАЛСКИ СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! Преминуо ђак ПСЖ-а и звезда Олимпик Марсеља у 35. години од инфаркта

Марко Паунић
Марко Паунић

25. 10. 2024. у 08:30

Некадашњи марокански репрезентативац Абделазиз Барада умро је у 35. години од последица срчаног удара! Ову вест објавило је неколико мароканских медија!

ФУДБАЛСКИ СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! Преминуо ђак ПСЖ-а и звезда Олимпик Марсеља у 35. години од инфаркта

Фото: Профимедиа

Играо је активно до 2021, био је ђак Пари Сен Жермена и првотимац Олимпик Марсеља, који га је платио 4,5 милиона евра, као и Ал Џазире, која је његов трансфер из Хетафеа платила 8,5 милиона у лето 2013.

Уз то, Абделазиз Барада био је и "десетка" репрезентације Марока и за национални тим одиграо је 28 утакмица, уз четири поготка.

Иако је рођен у Провену, у Француској, ипак је одабрао да игра за земљу свог порекла.

Абделазиз Барада постизао је значајне голове у јаким лигама.

У Шпанији је Хетафеу головима доносио победу против Атлетико Мадрида, а са репрезентацијом је учествовао на Олимпијским играма у Лондону 2012.

Подсећање: Ин мемориам - Синиша Михајловић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута