ТАДИЋ УХВАЋЕН У "ЛУДОМ" ПРОВОДУ: Док се Србија припрема за Швајцарску и Шпанију, ево шта ради бивши капитен "орлова" (ВИДЕО)
Некадашњи капитен репрезентације Србије репрезентативну паузу проводи у Београду, где уместо на окупљању националног тима проводи време у ноћном проводу.
ФОТО: Принтксрин/Новости/ФСС
Душан Тадић, својевремено капитен Србије је дигао буру када је на Европском првенству жустро прокоментарисао одлуку селектора Драгана Стојковића да га замени у мечу против Енглеске, након тога одлучио је да се повуче из репрезентације.
Међутим, фудбалер Фенербахчеа се на репрезентативној паузи нашао у Београду, где је ухваћен како ужива у чарима ноћног живота. Иначе, Твенте и турски гигант састали су се 3. октобра у Лиги Европе (меч завршен резултатом 1:1), а гол за Фенер постигао је управо Србин.
Душан Тадић је рекордер по броју утакмица у дресу националног тима са 111 наступа на којима је постигао 23 гола. Поред тога уписао је рекорд и по броју асистенција - 40. Донедавни капитен за репрезентацију је дебитовао 2008. године.
Иначе, Србију 12. октобра очекује дуел са Швајцарском у Лесковцу, а потом и Шпанијом.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НОВАК ЂОКОВИЋ ОДУШЕВИО КИНЕЗЕ: Ево како се Србин обратио новинарима у Шангају (ВИДЕО)
04. 10. 2024. у 18:39
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)