СРБИЈА НА НОГАМА! Ево где можете гледати меч Интера и Црвене звезде
Фудбалери Црвене звезде састају се са Интером у мечу другог кола прве фазе Лиге шампиона. Утакмица почиње у 21.00, уз директан пренос на Првом програму РТС-а, као и на Арена спорт премиум 1.

ФОТО: М. Вукадиновић
Звезда је у мечу првог кола против Бенфике пропустила прилику да дође макар до бода, иако је имала више него довољно простора да то учини, а нову шансу - додуше знатно мању - имаће у Милану против Интера.
"Нероазури" су са друге стране успели да избегну пораз против фаворизованог Манчестер ситија, а у одређеним деловима тог сусрета били су и бољи ривал.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Јасно је да је Интер велики фаворит и било би огромно изненађење уколико би црвено-бели успели да се домогну позитивног резултата на гостујућем терену.
Додатни хендикеп за екипу Владана Милојевића представља и чињеница да је српским навијачима забрањен приступ утакмици.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Окршај у Милану биће тек трећи званични дуел две екипе које су се до сада састале само у четвртфиналу Купа шампиона 1981. године.
Тада је Интер након ремија на домаћем терену успео да победи минималним резултатом на "Маракани" и пласира се у полуфинале.
У првом мечу италијански клуб је повео поготком Каса у другом минуту надокнаде првог дела, али је Звезда голом Репчића у 75. минуту изборила реми.
Међутим, у реваншу је једини гол постигао Мураро, те је Звезда остала без пласмана међу четири најбоље екипе.
Препоручујемо

ЕВРОПА ДОМИНИРА: Фудбал који се игра на Старом континенту је "ванземаљски" за остатак света
ДАНАШЊИ програм Светског клупског првенства отвориће Челси и Лос Анђелес који се састају на "Мерцедес бенз стадиону" у Атланти од 21.00.
16. 06. 2025. у 08:35

НАЈНОВИЈЕ НАРЕЂЕЊЕ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Ово нико није очекивао!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на ту тему - стижу директно из Кремља. Владимир Путин, председник Русије, за то је "крив".
16. 06. 2025. у 20:56

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)