СВЕ СЕ ВЕЋ ЗНА: Шпанци открили ко је добитник "Златне лопте"
НАПАДАЧ Реал Мадрида Винисујус Жуниор ће бити добитник "Златне лопте" коју лист "Франс фудбал" сваке године додељује најбољем фудбалеру на свету. Ово је ексклузивно открила високотиражна шпанска "Марка".
ФОТО: Танјуг/АП
Наиме, 24-годишњи репрезентативац Бразила ће ускоро и званично да понесе ласкаву титулу најбољег играча на планети и пре церемоније доделе награда која је заказана за понедељак, 28. октобар у Паризу. Занимљиво је да су Винисијусови ривали у трци за најбољег играча света били клупски саиграчи Џуд Белингем, Килијан Мбапе и Дани Карвахал. Победио је Бразилац који је са Мадриђанима током прошле сезоне освојио Лигу шампиона, Ла лигу и шпански Суперкуп. Постигао је укупно 26 и наместио 12 голова.
Препоручујемо
ПА, ОВО НЕМА НИГДЕ! Атлетичар представља Србију на Зимским олимпијским играма
04. 02. 2026. у 09:00
БОМБА ЈЕ ЕКСПЛОДИРАЛА! Џејмс Харден отишао из Клиперса, а Богдан Богдановић...
04. 02. 2026. у 08:24
"ПА, И ЊЕГА ЈЕ СРАМОТА"! Легендарни стручњак грми на једног играча Црвене звезде
04. 02. 2026. у 08:10
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
РУСИЈА ЈЕ БЕСНА! Не може да верује шта је доживела, а Украјина - одушевљена!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из "најважније споредне ствари на свету", фудбала, у коме већ четири године важи апсолутна забрана за учешће руских екипа, како клупских, тако и репрезентативних.
03. 02. 2026. у 19:55
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)