УЖАСНЕ ВЕСТИ ИЗ НЕМАЧКЕ! Голману Унион Берлина ампутирали ногу
Голману фудбалског клуба Унион Берлин, 18-годишњем Беркину Арсланогуларију ампутирана је нога, након што му је пре неколико месеци дијагностикован рак костију, пренео је данас немачки клуб.

Фото: Профимедиа
"Упркос свим покушајима и хемотерапији, рак није могао да се победи, и како би му се спасао живот, Беркинова нога је морала да буде ампутирана", наводи се у објави на сајту Унион Берлина.
Покренута је хуманитарна кампања за скупљање новца, како би се помогло Арсланогуларију и његовој породици да покрију трошкове лечења.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Унион Берлин је донирао кампањи, и позвао све своје навијаче да ураде исто.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Арсланогулари је био члан млађих категорија Унион Берлина, а за први тим је дебитовао на пријатељској утакмици против Магдебурга.
БОНУС ВИДЕО: А ПОСЛЕ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА... Ево шта се дешавало у ложи Маракане
Препоручујемо

БАЈЕРОВОЈ СЕРИЈИ ДОШАО КРАЈ: Хофенхајм није изгубио код куће од марта
14. 09. 2024. у 10:35

РУКОМЕТНИ ТИП: Фленсбург је остварио две победе у припремном периоду
06. 09. 2024. у 10:30

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је стајала на путу "нероазурима" и 2010. године
ТАЧНО 15 година након чувеног полуфинала Лиге шампиона 2010. године, Барселона и Интер поново укрштају копља у истој фази, с тим што се сада први меч игра на Монжуику.
30. 04. 2025. у 06:00

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
30. 04. 2025. у 16:19

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)