"ОВО САМ ОДУВЕК ЖЕЛЕО": Вељко Бирманчевић се огласио после утакмице Србија - Шпанија
ФУДБАЛЕРИ Србије дуелом против Шпаније отворили су нову сезону Лиге нације. "Орлови" су на стадиону "Рајко Митић" ремизирали - 0:0. Један од најбољих играча наше селекције био је Вељко Бирманчевић.
ФОТО: М. Вукадиновић
Није фудбалер прашке Спарте крио задовољство због тога што може да игра за национални тим.
- Ми смо добили шансу да се боримо, много младих играча. Први ја сам одувек желео да играм за репрезентацију. Ја сам пре 13 година гледао репрезентацију на "Маракани" и пожелео да играм овде. Одличан осећај, пуно навијача је дошло. Оставили смо последњу кап зноја и показали смо како се бори за свој грб - рекао је Бирманчевић за "ТВ Арена спорр".
Подсетимо, Србија у недељу од 18 часова у 2. колу Лиге нација гостује Данској у Копенхагену.
БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!
Препоручујемо
СРБИЈА ПОКАЗАЛА ЗУБЕ ШАМПИОНУ ЕВРОПЕ: Нови "орлови" импресивни против Шпаније!
05. 09. 2024. у 22:38 >> 22:41
ГРАДСКИ ДЕРБИ ЗА МЕСТО У ФИНАЛУ: Арсенал има предност из првог меча, али "плавци" се неће предати без велике борбе
Арсенал и Челси састају се у реваншу полуфинала ЕФЛ купа на "Емирејтсу", а домаћи тим у Лондону има благу, али вредну предност из првог меча. "Тобџије" су на "Стамфорд бриџу" славиле са 3:2 и сада им је довољан и реми како би избориле пласман у финале и напале први трофеј ове сезоне.
03. 02. 2026. у 07:00
ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу
Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је дуго, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције. Али једна украјинска тенисерка се (поново) побринула за другачије вести. И изнервирала Русе, изнова.
03. 02. 2026. у 15:34
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)