ПАРТИЗАН СВЕ ПОДРЕДИО ЕВРОПИ: Црно-бели одложили нову утакмицу у Суперлиги Србије

ПАРТИЗАН је све подредио томе да се пласира у Лигу конференција, па је због тога одложио још једну утакмицу у Суперлиги Србије.

ПАРТИЗАН СВЕ ПОДРЕДИО ЕВРОПИ: Црно-бели одложили нову утакмицу у Суперлиги Србије

ФОТО: М. Вукадиновић

Црно-бели нису играли ни меч 5. кола против нишког Радничког, а неће бити на терену ни овог викенда против суботичког Спартака.

Оба меча су одложена због обавеза "парног ваљка" у Европи, где у плеј-офу Лиге конференција игра против Гента.

Први сусрет против екипе из Белгије је на програму у четвртак, 22. августа у Београду, од 20.15, а реванш седам дана касније.

Партизан је у Суперлиги последњи меч одиграо 11. августа против ИМТ-а (0:0), а наредни би требало да одигра 31. августа када у Хумску долази Војводина.

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне