СВЕ ЗБОГ ЕВРОПЕ: Црвена звезда и Партизан одложили утакмице Суперлиге Србије
УТАКМИЦА 6. кола Суперлиге Србије између фудбалера Црвене звезде и ТСЦ-а одложена је због обавеза оба клуба у европским такмичењима, саопштила је данас Заједница СЛС.

FOTO: M. Vukadinović
Како се наводи у саопштењу, утакмица између црвено-белих и екипе из Бачке Тополе требало је да се игра за недељу дана, али је на захтев шампиона Србије и уз сагласност клуба који са клупе предводи Деан Клафурић одложена, у складу са пропозицијама такмичења.
Из Заједнице СЛС наводе да је одлука о одлагању у складу са интересом српског фудбала, јер се оба клуба такмиче у последњој рунди европских квалификација, плеј-оф фази Лиге шампиона и Лиге Европе.
Звезда ће у уторак играти плеј-оф за Лигу шампиона против Бодеа (21 сат), док ће се ТСЦ у четвртак састати са Макабијем из Тел Авива (20) у плеј-офу за Лигу Европе.
Утакмица 5. кола СЛС између фудбалера Партизана и Радничког из Ниша, која је била на програму у недељу, одложена је због обавеза клуба из Хумске у европским квалификацијама.
Партизан ће у четвртак у плеј-офу за Лигу конференције играти против Гента (20.15).
Такође, меч 5. рунде домаћег првенства између Радничког из Крагујевца и Војводине померен је за 19. август са почетком у 19 часова, на молбу новосадског тима.
БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

ВЛАХОВИЋ УЖИВА ТУДОРОВО ПОВЕРЕЊЕ: "Стара дама" осокољена победом у "дербију Италије" дочекује старог дужника
ЈУВЕНТУС дочекује Борусију Дортмунд у првом колу Лиге шампиона, у репризи финала из 1997. године.
16. 09. 2025. у 07:30

ХРВАТСКА ПРОШЛЕ НЕДЕЉЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ, А САД... Хрвати гледају и не верују - какав "одговор" Руса!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, доживела многе "ниске ударце", али онај који јој Хрватска ових дана наноси - нико у Руској Федерацији није очекивао. Ипак, стигао је и адекватан одговор...
16. 09. 2025. у 14:00

КОНАЧНО УСЛИКАНА: Катарина Шишмановић нестала из јавности - видите је данас у ЦРНОМ КОРСЕТУ (ФОТО)
КАТАРИНА Шишмановић освојила је публику својом природном лепотом, шармом и спонтаношћу као водитељка емисије "Све за љубав".
16. 09. 2025. у 14:16
Коментари (0)