НА ПОМОЛУ НОВА СЕНЗАЦИЈА: Арсенал близу новог потписа
Фудбалер Болоње, Рикардо Калафиори могао би врло брзо да буде представљен као ново појачање Арсенала.
Foto: Profimedia
Вицешампион Енглеске је понудио обештећење вредно 40 милиона евра, уз још пет који су условљени бонусима. Британски "Атлетик" и "Скај Спортс" тврде да су преговори у завршној фази и да је договор постигнут.
Калафиори иза себе има изврсну сезону у Болоњи, која се под вођством сада већ бившег тренера Тијага Моте домогла пласмана у Лигу шампиона.
Рикардо Калафиори је левоног и прилично некарактеристичан дефанзивац – снажан, брз, али и довољно технички поткован како би пружио подршку офанзивцима. Нарочито се истакао на ЕУРО 2024 својим продорима кроз централни део терена.
Калафиори је претходног лета стигао у Болоњу из Базела. Наступао је још за матичну Рому и Ђенову.
БОНУС ВИДЕО ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену
Препоручујемо
ДАН КАДА ЈЕ ЂОКОВИЋ ''ОТИШАО У ПЕНЗИЈУ'': ''Рекао је да одустаје, сви смо плакали...''
20. 07. 2024. у 11:42
КАКВЕ РЕЧИ НОВОГ ТРЕНЕРА ЈУВЕНТУСА! Мота нахвалио Влаховића, правиће се тим око њега
20. 07. 2024. у 10:48
БОКСИНГ ДЕЈ КЛАСИК НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед без капитена дочекује "свраке" која га редовно побеђују претходних година
ЈЕДИНИ меч Премијер лиге на Боксинг деј ове сезоне игра се на „Олд Трафорду“ где Манчестер јунајтед дочекује Њукасл (21.00). Историја је на страни "црвених ђавола“, али форма, кадровски проблеми и недавни међусобни дуели сугеришу да нас чека веома неизсвестан окршај.
26. 12. 2025. у 09:00
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)