АУТО ПРИЛИЧНО УНИШТЕН: Дунга доживео саобраћајну несрећу (ФОТО)

Јелена Симаиновић

14. 07. 2024. у 08:16

Легендарни Бразилац, Карлос Дунга доживео је саобраћајну несрећу, када се преврнуо ауто у коме се налазио заједно са супругом.

АУТО ПРИЛИЧНО УНИШТЕН: Дунга доживео саобраћајну несрећу (ФОТО)

Foto: Profimedia

Некадашњи фудбалери и селектор Бразила несрећу доживео је у регији Коритиба, а на сву срећу Дунга и његова жена прошли су са лакшим повредама.

Према писању локалних медија, Дунга и његова супруга возили су се међуградским путем, када је 60-годишњи легендарни везиста и бивши тренер репрезентације изгубио контролу над возилом, које се услед тога преврнуло на кров.

Дунга и његова упруга су однах превезени у болницу, а алко-тестом је утврђено да је био негативан, како пише "Глобо Еспорте".

Фото: Профимедиа

У периоду од 1987. и 1996. Дунга је за Бразил одиграо чак 91 утакмицу. Велики део каријере провео је у бразилским клубовима, док се у Европи највише показао као играч Фиорентине и ВФБ Штутгарта, чији је члан био у тренутку највећег и најславнијег успеха у каријери.

У два наврата је био селектор Бразила. Први пут од 2006. до 2010. године, када је напустио клуб након што је елиминисан у четвртфиналу Светског првенства у Јужној Африци.

Његов други мандат био је од 2014. до 2016. године, а отпуштен је након што је елиминисан у групној фази Копа Америке.

БОНУС ВИДЕО Инијеста о Јамалу: За шеснаестогодишњака није нормално то што ради

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

НАКОН КРАХА ВЕЗЕ СА БАСТИЈАНОМ, СРЕЋУ ПРОНАШЛА ПОРЕД МИЛИОНЕРА: Ана није прва коју је фудбалер оставио због друге