АРГЕНТИНА У ЧЕТВРТФИНАЛУ КОПА АМЕРИКЕ: Мартинез донео радост шампиону света (ВИДЕО)
Аргентина је прва репрезентација која је обезбедила четвртфинале на Копа Америци. Актуелни шампиони света и браниоци континенталне круне савладали су Чиле са 1:0 на Мет лајф стадиону у Њу Џерзију.
Фото: EPA-EFE/Tolga Bozoglu
Гол одлуке пао је у 88. минуту. После корнера који је извео Меси, после карамбола у шеснаестерцу Чилеа, најбоље се снашао Лаутаро Мартинез и са неколико метара савладао голмана Брава за тријумф гаучоса.
Меч је протекао у потпуној доминацији Аргентинаца. Имали су чак 21 шут на гол ривала, међутим, Меси и другови све до самог финиша нису успели да пронађу пут до мреже ривала.
Утакмицу је пратило више од 80 хиљада навијача, а не треба ни говорити да је више од 90 посто навијало за Аргентину, највећи број њих у дресовима са бројем 10.
У другом дуелу ове групе виђен је такође један гол. Канада је била боља од Перуа 1:0. Перуанцима, који су од 59. минута играли са фудбалером мање, јер је искључен Араухо, пресудио је Џонатан Дејвид, поготком у 74. минуту. Меч се играо на стадиону у Канзас ситију.
БОНУС ВИДЕО СРПСКИ ШОУ: Ево шта су навијачи Србије певали лепој Немици
Препоручујемо
ОВО ЗАНИМА СВЕ: Новак Ђоковић открио како иде опоравак и да ли ће играти Вимблдон!
25. 06. 2024. у 20:52
КАКАВ ПЕХ: Играч Бостона неће моћи да помогне тиму у борби за Париз 2024
25. 06. 2024. у 22:10
НЕВЕРОВАТАН ПОДАТАК: Ово се први пут десило у историји Европских првенстава
26. 06. 2024. у 00:10
ГОЛЕАДА НА "ПАРКУ ПРИНЧЕВА": Очекујте галактички фудбал у обрачуну два европска гиганта!
У најзвучнијем окршају групне фазе Лиге шампиона, актуелни првак Европе Париз Сен Жермен дочекује моћни Бајерн Минхен на „Парку принчева“ (21.00). Оба тима имају максималан учинак након уводна три кола, а победник овог двобоја биће корак испред свих у трци за прво место.
04. 11. 2025. у 07:20
"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић
УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.
04. 11. 2025. у 13:30
АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
Коментари (0)