''БОМБА'' У ИТАЛИЈИ: Бивши репрезентативац ''Азура'' прешао из Роме у новог прволигаша Комо
Италијански фудбалер Андреа Белоти прешао је данас из Роме у Комо, потврдила су оба клуба.
FOTO: EPA
Како је саопштено, Белоти (30) је са челницима клуба, који ће први пут после 2003. године играти у Серији А, потписао уговор до јуна 2026. године.
Белоти је други део претходне сезоне провео у Фјорентини где је на 24 утакмице у свим такмичењима постигао четири гола.
У пребогатој каријери Белоти је играо и за Торино, Палермо и Албинолефе. Од 2016. до 2022. године је био репретентативац Италије, дао је 12 голова за "азуре" на 44 утакмице.
БОНУС ВИДЕО: "ФОКУС НАМ ЈЕ ПАРИЗ 2024": Баскеташ Страхиња Стојачић за "Новости" о Олимпијским играма
Препоручујемо
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!
ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).
20. 03. 2026. у 07:10
ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.
19. 03. 2026. у 19:58
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)