СИЛНЕ "ТОБЏИЈЕ": Арсенал победом сачувао прво место, али...

04. 05. 2024. у 17:03

Фудбалери Арсенала савладали су екипу Борнмута резултатом 3:0 у 36. колу Премијер лиге.

СИЛНЕ ТОБЏИЈЕ: Арсенал победом сачувао прво место, али...

Контролисале су "тобџије" утакмицу од почетка до краја, а први погодак постигли су 45. минуту преко Букаја Саке.

У другом полувремену изабраници Микела Артете решили су резултатски меч. Најпре је Ленардо Тросар у 70. минуту повисио на 2:0, да би тачку на меч ставио Деклан Рајс у седмом минуту судијске надокнаде.

После овог меча, Арсенал заузима прво место са 83 бода, четири више од Манчестер ситија, али и две утакмице више од "грађана".

БОНУС ВИДЕО: ГОЛ ЗА ГОЛОМ НА ДЕРБИЈУ: Олајинка примио лопту на груди, па послао пројектил у мрежу Партизана