АЛБАНАЦ УМАЛО ИЗГОРЕО У ФЕРАРИЈУ! Драма познатог фудбалера Лација
Велику трауму је преживео албански фудбалер Елесид Хисај прошлог понедељка у Италији. Док је возио свог таста у свом ферарију, возило се запалило и потпуно изгорело!

Фото: ЕПА
Тридесетогодишњи играч Лација је у изјави за италијанске медије потврдио информацију, а потом се путем друштвених мрежа обратио својим пратиоцима.
- Ћао свима, јутрос су неки медији пренели вест о догађају који се десио пре неколико дана. Желим да нагласим да сам добро, као и особе које су биле са мном. Квар на аутомобилу изазвао је почетак пожара док сам возио улицом, одмах сам приметио ситуацију и зауставио се, срећом, без икакве штете на људима или другим возилима. Није било саобраћајне несреће, јасно је да је све у реду и концентрисан сам на вечерашњу утакмицу. Хвала свима на вашим порукама - написао је Хисај.
Хисај и његов сапутник, односно таст, једва су успели да побегну из запаљеног аутомобила, пошто су се врата аутоматски закључала. Срећом, успели су да избегну велику трагедију.
Некадашњи фудбалер Влазније, Емполија и Наполија је колекционар супераутомобила, а овај ферари је платио око 160.000 евра. С обзиром на то да је аутомобил највероватније изгорео услед техничког квара, Хисај је послао возило на вештачење, како би му била исплаћена надокнада.
Исти лист наводи да је Албанац нормално тренирао са екипом и да ће конкурисати за сусрет са Салернитаном. Ове сезоне је Хисај забележио 23 наступа за Лацио у свим такмичењима, али последње три првенствене утакмице, против Фрозинонеа (3:2), Јувентуса (1:0) и Роме (0:1) је преседео на клупи.
Овај 30-годишњак је стандардан репрезентативац Албаније, за коју је одиграо 82 утакмице и постигао два гола. Био је актер и на оној чувеној утакмици са Србијом 2014. године на стадиону Партизана, која је прекинута дроном.

ЕВРОПА ДОМИНИРА: Фудбал који се игра на Старом континенту је "ванземаљски" за остатак света
ДАНАШЊИ програм Светског клупског првенства отвориће Челси и Лос Анђелес који се састају на "Мерцедес бенз стадиону" у Атланти од 21.00.
16. 06. 2025. у 08:35

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.
15. 06. 2025. у 19:43

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)