"СТАРА ДАМА" СПРЕМНА НА СВЕ: Ево како се Бандовић и Војводина припремају за Куп
Фудбалери Војводине играју против Чукаричког у четвртфиналу Купа Србије, а пред меч је говорио стратег "Воше2 Божидар Бандовић.
С.Б.
За почетак је похвалио екипу Чукаричког, и рекао да зна да неће бити лако.
- После неколико успешних првенствених утакмица, очекује нас Куп против Чукаричког. У питању је веома квалитетна екипа, а наш циљ је да будемо на највишем могућем нивоу, јер ако у томе будемо успели биће нам веће шансе да прођемо даље - рекао је тренер фудбалера Војводине Божидар Бандовић уочи гостовања Чукаричком у четвртфиналу Купа Србије.
Додао је и да је поносан на екипу, с обзиром да су направили велику серију победа, да играју сјајно и да се придржавају свега што се договоре.
- Поносан сам на своје играче и што верују у оно што радимо и што верују у наш стил. Што се тиче играча, имамо те механичке повреде, али морам да сачекам још данас. Ђорђевић осећа бол у једној тачки, такође видећемо да ли ће и Радуловић данас моћи да одради цео тренинг, последња два-три дана је добро изгледао. Бјековић ће сигурно бити још две недеље ван строја, а не можемо да рачунамо на Гурама, док се Вукановић враћа после суспензије - истакао је Бандовић на конференцији за медије.
Он не верује да ће ова утакмица бити иста као првенствена против истог ривала, те да ће вежбати и пенале.
- Нисам од тренера код којих постоји шаблон и сигурно да ће бити неких тактичких детаља које морамо да пратимо у односу на противника да бисмо доминирали. Желимо да играмо нападачки у складу са величином нашег клуба. Играчи су се већ адаптирали на већину ситуација, почели су да их препознају на терену, сада је потребно да радимо и да будемо стрпљиви и да се припремимо и за неки план Б, који увек морамо да имамо. Данас ћемо тренирати и пенале, то је нормално, морамо да урадимо све што је до нас - поручио је Бандовић.
Дуел два тима игра се сутра од 17 сати на Бановом брду, само 10 дана после првенственог ремија у Новом Саду (1:1).
Препоручујемо
ШТА УРАДИ ЗИМОЊИЋ ОД НОЛЕТА! Новак Ђоковић победио у Монте Карлу, али како...
09. 04. 2024. у 17:30 >> 17:30
КЕЦМАНОВИЋ КАО БРЗИ ГОНЗАЛЕС: Одувао Беретинија за нову рунду у Монте Карлу
09. 04. 2024. у 16:00
СИТИЈУ НЕЋЕ БИТИ ЛАКО: Бивши првак Европе се налази у серији сјајних резултата пред гостовање "грађанима"
У оквиру четвртог кола групне фазе Лиге шампиона фудбалери Манчестер ситија ће на "Етихаду" угостити Борусију Дортмунд (21.00).
05. 11. 2025. у 07:30
"РЕКАО ЈЕ ДА ТО ВИШЕ НЕЋЕ ЈЕСТИ.... И ПОТОМ ЈЕ УМРО" Фудбалер Радничког о моменту кад је преминуо тренер Младен Жижовић
УЖАСНЕ вести погодиле су српски фудбал. На утакмици Младост - Раднички преминуо је тренер Крагујевчана Младен Жижовић. У неверици због ове трагедије је играч овог клуба Мехмед Ћосић.
04. 11. 2025. у 13:30
СРПКИЊА КОЈА ЈЕ ОЧАРАЛА МУСОЛИНИЈА Одбила италијанско држављанство: "На дну моје душе - Српство"
ТОКОМ изложбе у Риму 1935. године, где је Милена Павловић излагала са италијанским уметницима, Мусолини је препознао њено презиме и застао да је упозна.
05. 11. 2025. у 08:43
Коментари (0)