ОПЕТ КИКС БАЈЕРНА: Леверкузен може да припрема славље за титулу Бундеслиге

06. 04. 2024. у 17:48

Одиграно је пет утакмица 28. кола Бундеслиге у којима је Бајерн поново доживео пораз од Хајденхајма 3:2, док је Бајер Леверкузен савладао екипу Унион Берлина 1:0.

Фудбалери минхенског Бајерна доживели су још један болан пораз, овог пута у Хајденхајму. Јесу изабраници Томаса Тухела боље отворили сусрет, повели головима Харија Кејна у 38. и Сержа Гнабрија у 45. минуту, међутим у другом делу утакмице уследио је суноврат.

Головима Кевина Сесе у 50. и Тима Клајнденшта у 51. минуту брзо су изједначили, а онда је Клајнденшт у 79. минуту донео предност Хајденхајму коју су до краја успешно сачували.

У Берлину, Бајер из Леверкузен је имао доста муке са екипом Униона, али је успео да слави минималним резултатом. Једини погодак за екипу Ћабија Алонса постигао је Флоријан Вирц из једанаестерца у 8. минуту надокнаде првог полувремена.

Овим резултатима Бајер Леверкузен је дошао на само два бода од тога да и математички обезбеди титулу шампиона Немачке, па ће у случају тријумфа над екипом Вердера у следећем колу, моћи да почне прослава титуле на Бај арени.

СВИ РЕЗУЛТАТИ:

Келн - Бохум 2:1

Фрајбург - Лајпциг 1:4

Мајнц - Дармштат 4:0

Хајденхајм - Бајерн 3:2

Унион Берлин - Бајер Леверкузен 0:1

Ајнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен 1:1 (Одиграно јуче)

БОНУС ВИДЕО: Еврогол Милана Родића, овако је Звезда увећала предност против ИМТ

БОНУС САДРЖАЈ

Књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.

Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Ево због кога је Јаник Синер оставио девојку (ФОТО)

Новак Ђоковић је и даље први на АТП листи, а чак и да освоји Ролан Гарос, који почиње за мање од десет дана, то му неће гарантовати останак на врх. Наиме, на тај врх могао би да се попне Јаник Синер, мада је он ових дана, изгледа, већ на "седмом небу".

16. 05. 2024. у 19:52