ТСЦ СЕ ПОЈАЧАО: Бивши играч Партизана стигао у Бачку Тополу

Часлав Вуковић

05. 04. 2024. у 21:34

ТСЦ је добио велико појачање на позицији штопера за наставак сезоне у Суперлиги Србије.

ТСЦ СЕ ПОЈАЧАО: Бивши играч Партизана стигао у Бачку Тополу

ФОТО: М. Вукадиновић

У Бачку Тополу је стигао некадашњи фудбалер Партизана Маки Бањак, који је са актуелним вицешампионом наше земље потписао двогодишњи уговор, објавио је ТСЦ на званичном сајту.

Овај 28-годишњак је поникао у чувеној "Ла Масији", академији Барселоне, али никада није заиграо за први тим шпанског великана.

Дрес сениорске репрезентације Камеруна је носио четири пута, а поред црно-белих играо је још за Сарагосу, љубљанску Олимпију, Адмиру Викер, да би у ТСЦ стигао из казахстанског Каирата.

Подсетимо, тим Жарка Лазетића је тренутно трећи на табели Суперлиге са 59 бодова, има осам мање од Партизана и 12 од лидера Црвене звезде.

БОНУС ВИДЕО: КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Opera у Сиднеју је направљена од пореза на коцкање

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАЈНОВИЈЕ НАРЕЂЕЊЕ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Ово нико није очекивао!

НАЈНОВИЈЕ НАРЕЂЕЊЕ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Ово нико није очекивао!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на ту тему - стижу директно из Кремља. Владимир Путин, председник Русије, за то је "крив".

16. 06. 2025. у 20:56

Коментари (0)

БИЋЕ СВЕ У РЕДУ! Огласио се искусни кошаркаш први пут након што му је дијагностикована леукемија